Youtube İzlenme 


Youtube’da kullanılan etkileşim metriklerinden biri Youtube izlenme verisidir. Burada verilen görüntülenme bilgisi diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi sadece hesap sahibi ile değil, tüm kullanıcılar ile paylaşılmaktadır. Bu nedenle Youtube izlenme satın al işlemi yapılarak buradaki sayıyı yükseltmenin kanala faydası çok büyüktür. 


Youtube İzlenme Nedir?


Youtube izlenme, Youtube platformunda paylaşılan bir videonun ne kadar farklı kullanıcı tarafından izlendiğini gösteren bir ölçümdür. Bu ölçü prestiji ve ünü yüksek kanallara ait videolarda oldukça fazladır. Organik biçimde ve kısa sürede artması halinde Youtube algoritması otomatik olarak videoyu daha üstlere çıkararak henüz videoyu izlememiş kullanıcılara ulaşmasını teşvik eder. Bu durumda sadece videoya karşı değil, kanala karşı da kullanıcıların merak duygusu uyanmış olur. Bu da potansiyel abone sayısının, beğeni ve yorum sayısının artması, izlenmelerde artış yaşanması ve kanalın kazancının artması anlamlarına gelmektedir. Youtube izlenme satın al hizmetinden yararlanan bireyler bu hedefe daha kısa sürede varırlar. 


Youtube İzlenme Paketleri 


Youtube izlenme paketleri sayesinde her bir kanal sahibi kendisine özgü bir paketten yararlanarak daha üst sıralara kadar videolarını yükseltebilir. Görüntülenme ve reklam izlenmeleri üzerinden ödeme alınan bu platformda izleyici sayısını arttırmanın gelire ne kadar ciddi etki edeceğini belirtmeye lüzum bile yoktur. Bu durumun bilincinde olan Youtube fenomenleri bile gözden düşmedikleri mesajını vermek için zaman zaman Youtube izlenme satın alırlar. Büyük, küçük tüm kanal sahiplerine Youtube görüntülenme sayısının yüksek olması büyük avantaj sağlamaktadır.