Twitch Yayın İzleyicisi 

Twitch yayın izleyicisi ile oldukça ünlü ve çok kazandıran sosyal medya platformu Twitch üzerinden kazanç elde etmek isteyen kanal sahipleri başarıya daha hızlı ulaşırlar. Twitch yayın izleyicisi satın almanın sağladığı faydalardan bazıları şu şekilde belirtilebilir;
İzleyicilerin belirli bir süre yayında kalması çok önemlidir. Bu sayede etkileşim artar ve canlı yayın keşfette yükseğe çıkarak daha çok potansiyel izleyiciyi kendisine çeker. İlgi çekici görünen yayınlar zaten keşfete çıktıktan sonra doğal bir şekilde Twitch yayın izleyicisi kazanır. Ancak keşfete çıkmak için alım yapılması tavsiye edilmektedir.
 

Kanal sahibinin daha çok potansiyel aboneye ulaşması sağlanmış olur. 
Elde edilen düzenli yayın gelirinde artış olur. 
Kanal sahibi adını daha büyük bir kitleye duyurur.
Kanaldaki etkileşim artar. 

Twitch Yayın İzleyicisi Satın Al 
Twitch yayın izleyicisi satın al
hizmeti sayesinde kanalda 10 dakika boyunca kalan gerçek hesaplara ait Türk izleyiciler canlı yayının keşfete düşmesini sağlar veya hızlandırır. Keşfette gerçek kullanıcıların karşısına çıkan kanalın potansiyel abonesi ve bağışçısı bu durumda otomatik olarak artacaktır. Ancak alınan hizmetin şifre gerektirmemesine dikkat edilmelidir. Şifre ile alınan hizmetlerde zaman kaybı ve iletişim problemleri ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle bu sorunu yaşamak istemeyenler satın alacakları hizmet paketinde ‘şifre gerektirme’ ibaresinin yer alıp almadığına dikkat etmelidir. 
10 dakikanın sonunda yeterli etkileşim almadığını düşünen veya daha uzun süre keşfette kalmak isteyen bireyler tekrar Twitch yayın izleyicisi hizmet paketi satın alabilirler.