Twitch İzlenme 

Twitch izlenme hizmetinden yararlanarak hesap sahipleri yayınlarını daha ilgi çekici hale getirebilir. Ayrıca bu hizmet sayesinde keşfet bölümü hesap sahibi canlı yayın açtığında daha üst sıralara çıkarıp daha çok potansiyel izleyici ve aboneye ulaşılmasını sağlayacaktır. Bu da kanalın gelirinin otomatik olarak düzenli bir biçimde artmasına yol açar. Tüm hesap sahipleri ister yeni ister uzun süreli ve bol aboneli bir hesabı olsun Twitch izlenme satın al hizmetinden yararlanır. Takipçisi yüksek olan hesaplar hala gözde olduklarını hissettirmek için bu taktiği kullanırlarken; yeni hesap sahipleri kısa sürede hesaplarını yükseltmek için bu stratejiyi kullanırlar. 

Twitch İzlenme Nedir?
Twitch izlenme, kanal sahiplerinin fenomen olma yolunda attıkları adımlardan biri, fenomenlerin ise hedef kitlesini koruyabilmek için faydalandıkları sosyal medya hizmetlerinden biridir. 
Ancak bu hizmetten yararlanmak isteyen kanal sahiplerinin Twitch izlenme satın alırken dikkat edilmesi gereken birtakım unsurlar vardır. Atılan bot izleyiciler doğal bir görünüm vermelidir. Yorumlar ile durum desteklenerek daha doğal bir görünüm kazandırılmalıdır. İzleyiciler mutlaka Türk hesabı olmalıdır. Tam gizliliğe, ödeme işlemlerindeki şeffaflığa dikkat edilmelidir. Bu da ancak güvenilir bir Twitch izlenme sağlayıcı firma ile çalışmakla mümkün olmaktadır. Bunun için Twitch izlenme satın alınan firmanın alanında uzun yıllardan beridir iyi hizmet sağlayan ve müşteri bilgilerini kesinlikle paylaşmayan bir firma olup olmadığına mutlaka dikkat edilmelidir.