Facebook İzlenme 

Facebook izlenme sayısı ile bir Facebook hesabından yapılan video içerik paylaşımlarından hesabın etkileşimini arttırma, hit sayısını yükseltme, takipçi veya müşteri sayısını arttırma gibi faydalar sağlanabilmektedir. Bu nedenle özellikle alanında profesyonel sosyal medya pazarlama uzmanları zaman zaman Facebook hesaplarından video içerikler paylaşıp ardından Facebook izlenme, beğeni ve yorum gibi hizmetler alırlar. Buna ek olarak zaman zaman takipçi satın alma işleminden de yararlanırlar. Tüm bu hizmetlerin belirli bir düzende ilerlemesi kaliteli ve özgün içeriklerle birleştirildiğinda bir Facebook hesabının yükselmemesi neredeyse imkansızdır. 
Elbette, fayda görebilmek için bu tip işlemlerin ilerleme biçiminin belirli bir düzende ve doğal, gerçek hesaplar ile yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Aksi halde Facebook algoritması durumu anladığında hesap zarar görebilir. Aynı şekilde diğer Facebook kullanıcıları da durumu anladıklarında hesaba verdikleri değer hissini yitirirler. Bu da müşterinin kazanılabileceği bir ortamda kaybedilmesi anlamına gelmektedir. 
 

Facebook İzlenme Satın Al 
Facebook izlenme
sayısını arttırmanın faydalarından biri diğer platform kullanıcılarının videonun gerçekten ilgi çekici olduğu hissine kapılmalarını sağlamasıdır. Bu his sayesinde kullanıcı videoyu izlediğinde eğer beğenirse kişinin profilini ziyaret ederek başka videolar olup olmadığına bakar. Eğer içerikleri beğenirse kalıcı bir takipçi haline gelir. Bu durumda içeriklerin de kaliteli olması ve kişiyi cezbetmesi gerektiği unutulmamalıdır. Kaliteli içerikler Facebook izlenme hizmeti ile birleştirildiğinde kısa zamanda çok iyi etkileşim sonuçları alınması kuvvetle muhtemeldir.