Hakkımızda

10 yılı aşkındır sektörde hizmet veren bir firma olarak her zaman müşterilerimizin önceliklerine göre hareket ettik. Gelişen Sosyal medya içerisinde müşterilerimizin hizmet almak istedikleri platformlar gün geçtikçe değişiyor ve değişmeye devam edecek. Bu sebep ile de her zaman yenilikçi olmaya özen gösteriyoruz ve en iyi hizmet alanlarını müşterilerimiz için hazırlıyoruz.

Sosyal medya platformlarındaki yenilikleri yakından takip eden uzman kadromuz ile her zaman kapsamlı ve yenilikçi paketler hazırlamaya devam edeceğiz.

Sosyal medya platformları ile ilgili yaptığımız çalışmalarda her zaman sektörde öncülük etmeye devam ediyoruz. instagram başta olmak üzere tüm sosyal mecralar için özel paketler hazırlamaya devam ediyoruz.Güvenli bir şekilde ve saniyeler içerisinde sunduğumuz hizmetimizden yararlanmak için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. Sizler için en uygun olan hizmetleri en güvenli yöntemler ile satın alabilirsiniz.

instagram için Sunduğumuz Hizmetler

Sektörde yer aldığımız süre boyunca her zaman en iyi hizmeti vermeye gayret ettik. Müşterilerimiz ile kurduğumuz profesyonel iletişim, onların ihtiyaçlarını gözeterek hazırladığımız paketlerimiz ile buluştu. Instagram için hazırladığımız paketlerimizde özenle çalıştık ve sizler için en iyisini hazırladık. Sosyal medya çalışmalarımız ile kalıpları kırmayı hedefleyen 1 firmayız. Bu sebep ile de bütün müşterilerimize eşit ve adil fiyatlandırma politikamız ile hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimize kolayca erişebilir ve istediğiniz instagram paketini güvenli yollarla satın alabilirsiniz.Instagram için hazırladığımız paketlerimiz instagram'ın etkileşim oranlarını yükseltmek için farklı başlıklar içermektedir. Yorum satın alabilir, beğeni satın alabilir, izlenme oranlarını yükseltebilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra her bir etkileşimi kendi hedeflerinize göre özelleştirmenize de olanak tanıyoruz. Takipçi satın alırken sadece kadın takipçi paketlerimizi tercih edebilir ya da karma hesapları kullanabilirsiniz.

Twitter için Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Sosyal medya platformlarında ünlü olmak, fenomen hale gelmek ve popülerliği yükseltmek her zaman kolay olmamıştır. Birçok sosyal medya platformuyla 2000’li yılların başında tanışan kullanıcılarımız popüler olmak için farklı yöntemleri denemiştir.Kullanılan bütün bu yöntemler uzun vadeye yayılmıştır. Kısa süre içerisinde hedeflerini gerçekleştirmek isteyenlere ise bizler en iyi fırsatı sunuyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz hızlı teslimat güvencesinin yanı sıra popüler olmak için gereken bütün etkileşimleri de beraberinde getiriyoruz.Twitter için favori (beğeni), yeniden paylaşım (retweet), izlenme, yorum ve takipçi paketlerimize kolayca ulaşabilirsiniz. Paketlerimizden hesabınız ve stratejiniz için en uygun olanı belirledikten sonra doğrudan güvenli ödeme yöntemlerimiz ile satın alma aşamasını tamamlayabilirsiniz.

TikTok için Sunduğumuz Hizmetlerimiz

TikTok günümüzde gittikçe popülerlik kazanmış bir sosyal medya platformudur. İçerisinde sadece video bazlı içerik oluşturulması sebebiyle tiktok, günümüzde farklı sebepler için de kullanılabilir hale gelmiştir. Bireysel kullanıcılar kadar yeni nesil tarafından da sık sık ziyaret edilen tiktok, günümüzde markalar, kurumlar, sivil toplum örgütleri ve daha nice kişi ve kurum tarafından tercih edilmektedir. Rekabetin fazla olduğu tiktok içerisinde öne çıkmak, popüler olmak ve dikkat çekmek isteyenler için en iyi paketlerimizi hazırladık. TikTok’ta popüler olmak isteyenlere özel hazırladığımız paketlerimize kolayca erişebilir ve istediğiniz paketi rahat bir şekilde satın alabilirsiniz.Tiktok için sunduğumuz hiçbir hizmetten şifre talep etmiyoruz ve böylelikle kullanıcılarımızın güvenli şekilde işlem yapabilmelerini sağlıyoruz.

Spotify için Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Müzik platformu olan Spotify’da gerek podcast gerek ise de müzik paylaşımları ile öne çıkmak isteyenler için özel paketler hazırladık. Spotify paketlerimizi incelerken hesabınız için belirlediğin stratejiye ve hedeflere göre hareket edebilirsiniz. Çok yönlü ve kaliteli bir hesap yaratmak istiyorsanız uzmanlarımız tarafından hazırlanan özel paketlerimiz tam size göre.